ياشيل ماراغام

((هر آنچه را بر خود نمي پسندي بر ديگران نيز مپسند)) علي (ع)

مطالعه نهايي احداث بزرگراه مراغه -هشترود در حال اتمام است


 تاريخ انتشار : 21/04/1390 - 10:58

نماينده مجلس:

مطالعه نهايي احداث بزرگراه مراغه -هشترود در حال اتمام است
مراغه - نماينده مردم هشترود و چاراويماق در مجلس شوراي اسلامي گفت: كار مطالعات نهايي احداث بزرگراه مراغه - هشترود تيرماه سال جاري تمام مي شود.


غفار اسماعيلي، روز سه شنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا با اشاره به اينكه بعد از اتمام مطالعه نهايي اين بزرگراه، عمليات اجرايي آن آغاز مي شود ، افزود: مسير اتصال اين بزرگراه به آزاد راه پيامبر اعظم (ص) در مسير سه راهي قويون قشلاقي هشترود هم اكنون در حال مطالعه و بررسي است.
وي ادامه داد: اين بزرگراه از مجموع پنج طرح ملي تصويب شده در مجلس شوراي اسلامي است و براي همگي اين طرح ها اعتبار اوليه اي در نظر گرفته شده است.
وي در خصوص ميزان اعتباري كه از مجموع اعتبارات اين طرح ها به بزرگراه مراغه - هشترود اختصاص مي يابد، گفت: ميزان اعتبار و رديف آن بستگي به دير يا زود شروع شدن و پيشرفت فيزيكي طرح داشته و اگر هر طرحي زودتر آماده احداث شود سهم بيشتري را خواهد برد.
وي با اشاره به اينكه كميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي به همراه 10 طرح ديگر براي بزرگراه مراغه - هشترود رديف و بودجه اي جداگانه در بودجه ملي سال 1390 اختصاص داده بودند ، گفت: با اعتراض 'كامران' نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي تمامي اعتبارات و رديف هاي جداگانه اي كه براي طرح هاي ملي در بودجه 90 تخصيص يافته بود ، حذف شد.
وي اظهار داشت: بودجه و رديف اصلي اين طرح در كنار پنج طرح ملي ديگر همچنان وجود داشته و در آينده نزديك مردم مراغه و هشترود شاهد آغاز احداث اين بزرگراه خواهند شد.
به گزارش ايرنا، جمعي از مردم، مسوولان و رانندگان عضو اتحاديه هاي رانندگي مراغه و حومه در فروردين ماه سال جاري با امضاي طوماري خواستار اجراي آزاد راه مراغه - هشترود شده بودند.
كوهستاني بودن منطقه، وجود پيچ و شيب هاي غيراستاندارد متعدد ، نبود شانه خاكي مناسب و دوطرفه بودن جاده، محور مراغه - هشترود را به يكي از محورهاي حادثه خيز استان تبديل كرده و هر از گاهي حوادث ناگوار و دلخراشي در اين محور رخ مي دهد.
در اين طومار از وزارت راه و ترابري خواسته شده بود در دو بانده كردن اين جاده تسريع گردد.
شهرستان مراغه در 147 كيلومتري جنوب غربي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
7483/590/245

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30473417


qau5mzwl3at69m394ddq.jpg


مسوولان محترم از اين تصاوير دهشتناك  با يك سرچ كردن توي اينترنت به تعداد زياد خواهيد ديد.

اين تصادف متعلق به محور مراغه _ هشترود نمي باشد ولي تصادفات بدتر از اين هم در آن جاده مشاهده كرده ايم.

فقط خواستم اعلام كنم كار شكني نكنيد و  نگذاريد كار شكنان كار شكني كنند و پروژه مذكور به سرنوشت استاديوم 15 ساله مراغه  و يا بلوار جام جم تبديل شود در غير اين صورت شما هم با آنها شريك جرميد و خداوند بهترين مكر كننده ها است . 

وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِين

﴿۵۴﴾ سوره آل عمران


+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۰ساعت 22:1  توسط Arta  | 

 

دریافت کد وضعيت آب و هوا